Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image

Autoklempíř

Zajímáte se o nejmodernější technologie a novinky v automobilovém průmyslu? Možná právě pro Vás máme volnou pozici, kde můžete zahájit svoji kariéru v automobilové branži. Doplňujeme náš tým, proto máte možnost stát se součástí servisu Porsche Brno. Jsme lídrem na českém trhu a poskytujeme prodej a servis vozů na té nejvyšší úrovni.

Místo

Brno

Pracovní poměr

Popis pracovní pozice

  • Opravy karosérií vozidel osobních a užitkových

Požadujeme:

  • vyučen v oboru s/bez maturity
    nebo praxe na stejné pozici
  • samostatnost, odpovědnost
  • profesionální přístup
  • trestní bezúhonost
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • nadstandartní platové ohodnocení přímo závislé na osobním nasazení
  • zaměstnanecké benefity  např. 25 dní dovolené, 13tý plat atd.
  • nadstandartní technické vybavení servisu
  • prestiž, zázemí a stabilitu mezinárodního koncernu
  • systém průběžného vzdělávání a školení
  • možnost kariérního postupu

V případě zájmu o některou z těchto pozic zašlete svůj životopis na adresu:
Porsche Brno, Řipská 13a, 627 00 Brno nebo na email: veronika.konupkova@porsche.cz

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v životopisu uvedených společností Porsche Inter Auto CZ, s.r.o. - o. z. Brno. Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán.

Nepřehlédněte