Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Autokarosář

Přitahuje vás zvuk motorů a bez vůně benzínu nemůžete být? Baví vás objevovat závady a zajímáte se o to, co a jak funguje? Pak hledáme právě vás na pozici Autokarosář.

Popis pracovní pozice

  • Opravy karosérií vozidel osobních a užitkových
  • Výměna poškozených dílů karoserie na rovnacím zařízení
  • Proměření vyměněných karosářských dílů
  • Dodržování pracovních postupů měněných dílů daných výrobcem, včetně antikorozních ochran
  • Demontáž a montáž příslušenství

Požadujeme:

  • střední odbnorné vzdělání s výučním listem
  • nebo 5-ti letá praxe v oboru

Nabízíme:

  • odpovídající fianční ohodnocení
  • moderní vybavení servisu
  • systém pravidelného kvalifikovaného školení
  • jistota a stabilita velké nadnárodní společnosti

V případě zájmu o některou z těchto pozic zašlete svůj životopis na adresu:
Porsche Brno, Řipská 13a, 627 00 Brno nebo na email: marcel.slouka@porsche.cz

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v životopisu uvedených společností Porsche Inter Auto CZ, s.r.o. - o. z. Brno. Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán.