Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Porsche Brno vystavilo vozy pod hvězdami


Společnost Porsche Brno uspořádala pro své věrné klienty a obchodní partnery společenskou událost v nově zrekonstruované Hvězdárně a planetáriu Brno na Kraví hoře, nazvanou „Cesta ke hvězdám“. V rámci večera pořádaného dne 24. května, byla představena dvojice hvězd Volkswagen CC a Volkswagen Beetle.

img

Hvězdárna a planetárium Brno, po více jak roční náročné rekonstrukci otevřela své brány téměř 200 váženým hostů. Ti měli jedinečnou příležitost shlédnout multivizuální představení „Neuvěřitelné Brno“, povídání o Brně trochu jinak, či interaktivní výstavu Příběh Sluneční soustavy. S pomocí audiovizuálního systému, který nemá ve střední Evropě obdoby, bylo možné putovat napříč prostorem i časem.

Průvodci večera byly automobilové hvězdy společnosti Porsche Brno, Volkswagen CC a Volkswagen Beetle. Pánskému osazenstvu nejvíce imponovala nová komfortní limuzína Volkswagen CC, která svým designem v bílém provedení podtrhovala dynamičnost a sportovní výjimečnost tohoto vozu. Naopak jemnému dámskému oku lahodil moderní Beetle pro 21. století v exkluzivní hnědé metalíze s retro doplňky. Tento legendární vůz podtrhuje jedinečný životní styl a mladistvý vzhled.

„Tento večer byl poděkováním všem našim zákazníkům za jejich podporu a mnohaletou důvěru budovanou od roku 1999,“ říká ředitel pobočky pan Michael Schindler. „Naše modely se těšily velkému zájmu, což dokládá již několik námi přijatých objednávek. Rostoucí zájem o vozy je očekáván,“ dodává Schindler.

 


Zpět do archivu