Nový Tiguan
 

Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Nový Tiguan


Zbrusu nový Tiguan je všestranným vozem s výrazným a sebevědomým vzhledem, který nabízí ještě více atributů ze světa SUV a zároveň je víc než jen SUV. Nový Tiguan a všechny jeho chytré inovace jsou prostředkem k objevování nových zážitků ve městech i mimo ně. Silný motor, suverénní akcelerace a vylepšený pohon všech kol zaručují enormní potěšení z jízdy v každé situaci a na každém povrchu.

img

Tiguan je již řadu let důležitým produktovým pilířem značky Volkswagen. Od roku 2007 bylo na více než 170 trzích prodáno více než 2,8 milionu vozů Tiguan a oblíbené kompaktní SUV se tak zařadilo mezi bestsellery. Volkswagen hodlá s novým modelem Tiguan navázat na úspěchy předchozí generace, a proto jej zdokonalil nejen v oblastech komfortu a funkčnosti. Také design je elegantnější a zároveň vyzařuje sílu a suverenitu. V porovnání s předchůdcem poskytuje Tiguan velkorysejší interiér a nabídka informačních a zábavních systémů je ještě širší.

Nový Tiguan boduje rovněž širokým výběrem motorů s osmi variantami o výkonu 85 kW/115 k až 176 kW/240 k*. Všechny jednotky jsou výkonnější a hospodárnější než jejich předchůdci a čtyři z nich jsou sériově vybaveny pohonem všech kol 4Motion. Pro nový Tiguan jsou k dispozici četné inovativní bezpečnostní a asistenční systémy, mezi něž patří mimo jiné Front Assist s funkcí nouzového brzdění City a integrovaným rozpoznáváním chodců, Lane Assist, systém preventivní ochrany cestujících a aktivní kapota motoru pro ochranu chodců a cyklistů (sériově). K ještě příjemnějšímu řízení a cestování přispívá také mnoho malých detailů. Mezi ně patří v neposlední řadě také nová sedadla ergoActive, dodávaná na přání, nižší práh zavazadlového prostoru a systém "Easy Open and Close" pro pohodlnější nakládání a vykládání zavazadel.

Tiguan: ceník                     Tiguan: výbavy                  Tiguan: konfigurátor 
      

Kontakt - prodejní oddělení : 548 421 222, 224, 226, 227

Email: info.brno1@porsche.cz
 


Zpět do archivu

Nepřehlédněte