Roadshow Crafter Experience
 

Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Crafter Experience Roadshow


U příležitosti uvedení nového modelu Volkswagen Crafter vyrážíme na Stavební veletrhy Brno, 28. dubna 2017, kde v rámci Crafter Experience Roadshow se mohou zájemci důkladně seznámit s novinkou, která přináší do svého segmentu nepřeberné množství technických inovací i výjimečnou úroveň užitných vlastností, střižených na míru firmám a živnostníkům v nejrůznějších oborech podnikání.

 

28.dubna 2017 od 10 do 18 hodin, na volné ploše K,  budou pro zájemce o nový Crafter připraveny statické exponáty i testovací vozy. Slalomová dráha umožní porovnání jízdních vlastností a ovladatelnosti mezi novou generací modelu Crafter a jejím předchůdcem. Na dalších dvou stanovištích se účastníci akce seznámí s funkcí a výhodami asistenčních systémů Park Assist a Trailer Assist, které usnadňují řidiči zaparkování vozidla a manévrování s přívěsem.

Na účastníky akcí Crafter Experience Roadshow čeká také bohatý doprovodný program, včetně soutěže o zapůjčení užitkového vozu značky Volkswagen Užitkové vozy na víkend. Partnerem roadshow jsou mimo jiné vysokozdvižné vozíky Jungheinrich s lithium-iontovými akumulátory, s nimiž si mohou zájemci vyzkoušet nakládání zboží do nového Crafteru. Dalším partnerem je Pepsi, která bude podávat účastníkům roadshow osvěžující nápoje. High-tech ze světa lehkých užitkových vozů a logistiky doplní ukázky inovativního 3D tisku. Pořadatelé pamatují také na dětské návštěvníky různými zábavními aktivitami a o příjemný průběh celé akce se postará komfortní zázemí s drobným občerstvením.

Nový Crafter je svou mimořádnou robustností, odolností a spolehlivostí koncipován pro náročný provoz ve všech myslitelných podmínkách. Druhá generace největšího užitkového modelu s logem VW byla vyvíjena s intenzivním zapojením zákazníků značky Volkswagen Užitkové vozy. Letošní novinka na českém trhu se může pochlubit prestižním titulem „International Van of the Year 2017“ (Mezinárodní dodávka roku 2017), který nový Crafter obdržel na základě dvoukolového hlasování nezávislé poroty, složené z 24 odborných novinářů.

Zákazníci mohou vybírat z neobvykle široké nabídky, která zahrnuje rozmanité karosářské verze s celkovou hmotností až 5,5 tuny a objemem nákladového prostoru až 18,4 m3. Zdrojem suverénní hnací síly jsou spolehlivé a hospodárné motory 2.0 TDI, nabízené ve výkonových variantách od 75 kW/102 k do 130 kW/177 k. Alternativou šestistupňové mechanické převodovky je osmistupňová automatická převodovka a v závislosti na předpokládaných provozních podmínkách si mohou zákazníci zvolit pohon předních, zadních nebo všech kol. Stejně jako u všech ostatních modelů značky Volkswagen Užitkové vozy poskytuje výrobce i na nový Crafter prodlouženou záruku na 2+2 roky/200 000 km.

http://crafterexperience.cz/pia-brno/

 

 

 


Zpět do archivu