Ve stopách jezdců MOTO GP - Masaryk Run
 

Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image

Ve stopách hvězd MOTO GP - MASARYK RUN


1.4.2018 se již popáté otevřou brány Masarykova okruhu pro běžce, koloběžkáře a inlinisty a Porsche Brno zde představí novinku Volkswagen T-Roc.

img

Porsche Brno, hlavní partner závodu přiveze karavan plný zábavy pro malé i velké sporotvce. 

 • interaktivním zrcadlo, které vám vytvoří nejen cool gif nebo bomerang video, ale především vás vyfotí při těch nejšílenějších kreacích, které si budete moci upravit ať domalováním nebo vepsáním všemožných textů nebo smajlíků.
 • Jenga věž, ten kdo postaví věž nad 1,5m dostává drobný dárek
 • obří piškvorky - ti kteří zlobili a poctivě trénovali ve školní lavici zde mohou předvést své umění 
 • servis Vašich nohou: flossband, elektroterapie, masáž, strečing ZDARMA a  tejpování za symbolický poplatek 50 Kč od profíků Mobilní fyzioterapie 

                          


Hlavním lákadlem pro dospělé bude testování vozů Volkswagen s novinkou T-Roc! Vyzkoušet budetet moci i luxusní limuzínu Volkswagen Arteon.

 

MASARYK RUN Zdravotní pojišťovny 211 není jen o závodech v běhu, na koloběžkách a na inline bruslích, ale veškerou výbavu na tyto sporty si můžete přijít i vyzkoušet a otestovat! Samozřejmě zdarma. K dispozici budou inline brusle Tempish, koloběžky Kostka z brněnské prodejny Dako Sport, běžecká obuv Mizuno a její modely Wave Rider 21, Wave Shadow a Wave Sonic. Děti se zabaví ve vědeckém koutku Vida, na skákacích hradech, motokárách nebo trenažéru F1 - ten je k dispozici i pro dospělé.

Vystaveny budou také závodní motorky Karla Abrahama. U generálního partnera, Zdravotní pojišťovny 211 si můžete zkontrolovat svůj tlak a změřit složení vašeho těla včetně množství svalů a tuků na přístroji InBody, vyfotit se ve fotokoutku a okamžitě získat vytištěnou fotografii nebo si vyzkoušet jízdu na Segwayi.

Již na čtvrté vítězství mezi běžci bude útočit brněnský Robert Míč, ale obhajobu nebude mít lehkou. S loni druhým Filipem Záveským z České Třebové si zopakují boj o vítězství. Do něj bude chtít zasáhnout i Jiří Petr. Závod žen letos okoření stálice českého běhu, držitelka neuvěřitelných 40ti mistrovských titulů, Petra Kamínková. Loňský traťový rekord Lucie Maršánové se tak bude otřásat v základech. Všechny na trati budou povzbuzovat hity z Hitrádia City.

I mezi koloběžkáři bude startovní pole nabyto hvězdami. O vítězství na Masarykově okruhu pojedou hned dva mistři světa v koloběhu - Michal Kulka a Tomáš Pelc! Sbírat body do Českého koloběžkového poháru ale budou i ostatní z více než 240 koloběžců na startu. Překonány tak nemusí být jen rekordy traťové, ale i rekord nejpočetnějšího závodního pole koloběžců v historii ČR.

Na závěr něco pro fajnšmekry. Trojkombinace MASARYK RUN - to je závod na 10 km nejdříve na inlinech, poté na koloběžkách a na závěr běžecky.  To už je pořádná výzva, ale přijalo ji na 20 statečných! Přidáš se k nim? Na viděnou 1. dubna na Masarykově okruhu v Brně!

Registrace: http://www.masarykrun.cz/

 

 


Zpět do archivu

Nepřehlédněte