Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Akční vůz



Audi SQ7 TDI quattro 320kW


Ihned k dispozici




Akční cena

2899000


(2395868 Kč bez DPH)
Ceníková cena 3151600
Základní parametry
Model SQ7
Komise 0134057
Palivo nafta
Motor 4.0 biTDI quattro
Typ převodovky 8 stupňová tiptronic
Barva laku Šedá Daytona
Barva interiéru Černá
Počet dveří 5
Vozidlo je skladem Porsche Brno
K dispozici Ihned k dispozici
Extra výbava

22" litá kola Audi Sport - 5paprskový / C7P                                                                                                                              

hvězdicový V design

- v matné titanové barvě

- leštěná

- velikost 10 J x 22

- pneumatiky 285/35 R22

3místné provedení zadních sedadel plus v / $KA 5KA                                                                                                           

kombinaci s paketem Gravity

- sklopná zadní opěradla v poměru 35: 30: 35 nebo úplně sklopná (plochá podlaha)

- včetně manuálního podélného nastavení a nastavení sklonu opěradla v poměru 35: 30: 35

- včetně středové loketní opěrky s držákem pro dva nápoje

- včetně možnosti uchycení dětské sedačky ISOFIX a Top Tetheru pro všechny 3 sedadla

Akční paket Gravity / WAJ PG3 PXB                                                                                                                                            

Paket obsahuje následující výbavu:

- Komfortní automatická klimatizace 4zónová

- Světlomety HD Matrix LED s Audi laserovým světlem

- Komfortní klíček s funkcí Safelock

- Přední sedadla elektricky nastavitelná s pamětí pro sedadlo řidiče

- Vnější zpětná zrcátka elektricky sklopná s pamětí

- Druhá řada sedadel plus

Ambientní a konturní osvětlení interiéru / QQ2                                                                                                                        

Paket obsahuje šest předdefinovaných barevných profilů a možnost nadefinování interaktivního individuálního barevného profilu (výběr z 30 barev). Interkativní barevný profil je řízen systémem Audi drive select. Nastavení barev se provádí samostatně pro jednotlivé části konturního a ambientního osvětlení. Nad rámec Ambientního jednobarevného osvětlení (QQ1) tento paket obsahuje:

- konturní osvětlení dveří vpředu a vzadu

- konturní osvětlení středové konzole vpředu

- konturní osvětlení loga quattro na přístrojové desce na straně spolujezdce

Asistenční paket 1 / PCH                                                                                                                                                                

- Paket zahrnuje asistenční systémy pro dopravu ve městě a pro jízdu na komunikacích s více jízdními pruhy. Obsahuje následující asistenční systémy:

- Asistent hlídání mrtvého úhlu

- V rámci systémových limitů pomáhá řidiči monitorovat mrtvý úhel a provoz za vozidlem. V zadní části vozidla jsou instalovány 2 dodatečné senzory monitorující vozidla, která se přibližují ze zadu z boku nebo jedou vedle vozidla, a měří vzdálenost mezi vozidly a rozdíl v rychlosti. V případě, že je situace vyhodnocena jako kritická, je řidič upozorněn pomocí LED světla na příslušném vnějším zpětném zrcátku. Pokud řidič v kritické situaci použije směrové světlo, tak LED světlo několikrát varovně zabliká. V kombinaci s upozorněním na opuštění jízdního pruhu dojde v kritické situaci k drobné korekci řízení. V rámci systémových limitů může asistent řidiče také upozornit na nebezpečné předměty při otáčení.

- Asistent varování při vystupování z vozu

- Asistent varuje pasažéry vozidla při vystupování z vozu, pokud vozidlo stojí a hrozí kolize s přijíždějícím dopravním prostředkem ze zadu. V rámci systémových limitů využívá asistent radarové senzory v zadní a bočních částech vozu. Při detekci blížícího se objektu, se kterým hrozí střet, a současném zatáhnutí za otevírací páčku dveří se nejprve rozsvítí varovné světlo v liště dveří a na příslušném zpětném zrcátku, současně dojde ke krátké prodlevě před otevřením dveří.

- Asistent výjezdu z parkovacího místa

- V rámci systémových limitů využívá zadní a boční radarové senzory, aby zabránil hrozící kolizi s projíždějícím objektem při výjezdu z parkovacícho místa. Systém je funkční při couvání do rychlosti 10 km/h. V případě hrozící srážky systém varuje řidiče vizuálně, akusticky a případně výstražným přibrzděním, pokud je situace obzvláště kritická.

- Audi pre sense rear

- Využívá informace ze zadních radarových senzorů a v rámci systémových limitů detekuje riziko hrozícího střetu s vozidlem přijíždějícím ze zadu. V případě hrozící srážky jsou aktivována bezpečnostní opatření za účelem ochrany pasažérů vozidla jako napnutí bezpečnostní pásů vpředu, upravení nastavení sedadel vpředu, zavření oken a panoramatické střechy (pokud je objednána) a jsou aktivována výstražná světla, aby varovala ostatní účastníky provozu. Zároveň zvyšuje komfort při používání bezpečnostního pásu.

Asistenční paket Tour / PCC                                                                                                                                                         

- Asistenční paket Tour obsahuje následující asistenční systémy, které zvyšují komfort a bezpečnost především při dlouhých cestách mimo město:

- Adaptivní tempomat

- V rámci systémových limitů podporuje adaptivní tempomat řidiče regulováním nastavené rychlosti a vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla. Pokud systém detekuje vozidlo, může v závislosti na situaci a v rámci systémových limitů brzdit, nebo akcelerovat. Systém také obsahuje funkci "Stop & Go", díky které může systém vozidlo v dopravní koloně automaticky zastavit, nebo znovu uvést do pohybu v závislosti na délce časového úseku, ve kterém bylo vozidlo v klidu. Systém je funkční v rozmezí od 0 do 250 km/h. Pro svou funkci systém využívá radarový senzor, který je namontován v přední části vozu, přední kameru a ultrazvukové senzory pro kontinuální monitorování okolních vozidel.

- Omezovač rychlosti

- V rámci systémových limitů pomáha udržovat rychlost vozidla do předem manuálně nastavené maximální rychlosti. Tento limit může být dočasně překonán důrazným sešlápnutím plynového pedálu (kick-down). Systém je funkční od cca 30 km/h.

- Asistent efektivity

- V rámci systémových limitů pomáhá řidiči zvolit takový styl jízdy, který podporuje úsporu paliva. Systém využívá navigační data pro informace o poloměru zatáček, vjezdech do měst a rychlostních limitech. Systém je také podporován asistentem rozpoznávání dopravních značek. Asistent efektivity také řídí tah motoru a fáze plachtění, čímž podporuje snížení spotřeby paliva. Informace o efektivní jízdě jsou poskytovány prostřednictvím Audi virtual cockpitu nebo vibracemi do plynového pedálu.

- Aktivní jízdní asistent

- Kombinuje funkce adaptivního tempomatu a aktivního upozornění na opuštění jízdního pruhu. Systém pomáhá řidiči akcelerovat, brzdit, udržovat rychlost a odstup a zůstat v jízdním pruhu. Tím zvyšuje jízdní komfort hlavně na dlouhých cestách. V rámci systémových limitů detekuje systém jízdní pruhy, silniční stavby a vozidla v přilehlých jízdních pruzích. Na základě těchto informací vytváří systém virtuální cestu, ve které pak vede vozidlo. Systém udržuje vozidlo uvnitř jízdního pruhu pomocí drobných korekcí řízení. Zároveň udržuje konstatní nastavenou rychlost a kontroluje odstup od vpředu jedoucích vozidel. Systém je funkční v rozmezí od cca 0 do 250 km/h. Pro své funkce využívá radarový senzor v přední části vozu, přední kameru a ultrazvukové senzory pro permanentní monitorování okolí vozidla.

- Asistent nouzového zastavení

- V rámci systémových limitů vůz rozpozná neaktivitu řidiče, v takových případech ho vizuálně, akusticky a hapticky varuje. Pokud nedojde k žádné reakci, ujme se vůz řízení a automaticky vozidlo ve vlastním pruhu zastaví a zároveň se aktivují preventivní ochranná opatření.

- Asistent vyhýbání

- V rámci systémových limitů pomáhá řidiči s vyhýbacím manévrem. K tomu využívá data z radarového senzoru a přední kamery. Při detekování překážky v jízdním směru je řidič na hrozící střet upozorněn výstražným signálem, pokud řidič začne provádět vyhýbací manévr, tak jej asistenční systém podpoří okamžitým automatickým brzděním a mírnou korekcí řízení. Systém je funkční v rychlostech od cca 30 do 150 km/h a vyžaduje, aby řidič aktivně řídil během celého manévru.

- Asistent odbočení

- V rámci systémových limitů asistent odbočení při rozjíždění nebo nízkých rychlostech do cca 10 km/h předchází hrozící srážce s přijíždějícím vozidlem při odbočování vlevo. Jakmile řidič použije směrové světlo, asistent odbočení monitoruje opačný pruh. K tomu systém využívá data z radarového senzoru a přední kamery. Systém předchází srážce pomocí aktivního brzdného zásahu, díky kterému zůstane vůz ve svém pruhu. Řidič je o brzdném zásahu informován v Audi virtual cockpitu.

Audi music interface pro přední a zadní / UF8                                                                                                                         

sedadla

- dva dodatečné USB sloty pro nabíjení a datový přenos pro zadní část vozu

- umožňuje přehrání hudby z přenosného zařízení (smartphone, MP3 přehrávač aj.)

Audi phone box / 9ZE GB1                                                                                                                                                             

- univerzální přihrádka (170 x 87 mm) zabudovaná ve středové konzoli pro následující funkce:

- indukční dobíjení mobilního telefonu o výkonu 5 W (Qi-standard)

- napojení mobilního telefonu na vnější anténu vozu

- zlepšený příjem signálu a nižší SAR záření ve voze

- příjem LTE

- možnost napojení dvou mobilních telefonů prostřednictvím Bluetooth

- upozornění na zapomenutý telefon v přihrádce a aktuální stav nabití v MMI

Audi smartphone interface / IU1                                                                                                                                                   

- rozhraní pro zobrazení vybraných aplikací a funkcí mobilního telefonu v systému MMI

- ve spojení s Apple Iphone (operacní systém od iOS9) muže být telefon spojen se systémem MMI i bezdrátově

Bang & Olufsen Premium Sound System s 3D / 9VS                                                                                                             

ozvučením

- 19 reproduktorů včetně 3D ozvučení, centrálního reproduktoru a subwooferu -

- 16kanálový zesilovač o výkonu 730 Prostorový zvuk pro přední sedadla vytvořený pomocí reproduktorů v Asloupcích, mid-range reproduktory a technologií Fraunhofer Symphoria. 3D zvuk lze reprodukovat ze všech zdrojů. Ve vozidle je tak vytvořen prakticky bezkonkureční autentický 3D zvukový zážitek, který působí dojmem, že sedíte v přední řadě koncertního sálu.

Brzdové třmeny červeně lakované / PC2                                                                                                                                   

- logo "S" vpředu

Dekorace z karbonu Vector / 7TS                                                                                                                                                 

- na přístrojové desce, vsadkách dveří a středové konzoli

El. nast. přední sedadla s pamětí pro / $PV PV3                                                                                                                      

sedadlo řidiče

- podélné a výškové nastavení sedadla, nastavení sklonu sedáku a opěradla

- elektricky nastavitelná bederní opěrka ve čtyřech směrech

- paměťová funkce nastavení sedadla řidiče a vnějších zpětných zrcátek (2 paměťové sloty)

- manuální nastavení hlavových opěrek a výšky podavače bezpečnostního pásu

- pouze v kombinaci s vnějšími zpětnými zrcátky s paměťovou funkci (6XF/6XL)

Elektrické nastavení polohy volantu / 2C7                                                                                                                                

- elektrické nastavení výšky a vzdálenosti od řidiče

Komfortní středová loketní opěrka vpředu / 6E6                                                                                                                     

- s odklopným úložným prostorem

- výškově a podélně nastavitelná

Multifunkční sportovní zploštělý volant / 2PF                                                                                                                          

- 3ramenný

- kožený

- s pádly řazení

- 12 multifunkčních tlačítek

Nezávislé topení s dálkovým ovládáním / PK6                                                                                                                         

- Nezávislé topení zahřívá interiér a odmrazuje okna bez nutnosti zapnutí motoru. Nezávislá ventilace vhání čerstvý vzduch do interiéru vozidla, a tím ho i ochlazuje. Obě funkce mohou být aktivovány použitím časovače v MMI systému nebo dálkového ovládání. Inteligentní kontrolní funkce s časovačem a možností naprogramování doby odjezdu vypočítává energeticky a časově nejefektivnější dobu zahřátí interiéru.

- Nezávislé topení obsahuje dvě možnosti nastavení:

- "odmrazování" (pouze odmrazení oken)

- "zahřátí" (zahřátí interiéru)

Parkovací kamery snímající okolí vozu / PCD                                                                                                                          

- systém čtyř širokoúhlých kamer vytvářejících obrazu vozu a jeho bezprostředního okolí se zobrazením následujících náhledů:

- pohled na virtuální vozidlo a okolí vozidla (může být přiblížen pomocí dotykového displeje)

- pohled z ptačí perspektivy (obraz může být upravován a posouván, tím lze přesněji manévrovat s vozidlem)

- pohled na zadní a přední kola (pro lepší výhled na obrubník)

- pohled pouze ze zadní (s vodícími prvky pro parkování nebo připojení přívěsu), nebo přední kamery (lepší výhled na překážky před vozidlem)

- panoramatický pohled na přední, nebo zadní část vozu (teměř 180° pohled, pro lepší výjezd z úzkých parkovacích míst, vjezdů a další)

- pouze ve spojení s vnějšími zpětnými zrcátky (6XK/6XL)

- nelze objednat ve spojení s tažným zařízením s asistentem (1D9) a parkovacím asistentem (7X5)

Prvky interiérové výbavy spodní v kůži / 7HJ                                                                                                                           

- čalounění boční části středové konzole v černé barvě s kontrastním prošitím ve skálově šedé barvě

- čalounění loketních opěrek ve dveřích černé barvě s kontrastním prošitím ve skálově šedé barvě, v šedé Rotor s kontrastním prošitím v antracitové barvě nebo v červené Arras s kontrastním prošitím v antracitové barvě

Příprava pro Rear Seat Entertainment / 9WQ                                                                                                                           

(RSE)

- pouze v kombinaci s variabilními hlavovými opěrkami (5ZC)

Řízení všech kol / 0N5                                                                                                                                                                     

Zvyšuje jízdní dynamiku a komfort prostřednictvím řízení zadní nápravy. V nízkých rychlostech je zvýšena pohyblivost a ovladatelnost vozidla pomocí protichůdného natáčení přední a zadní nápravy, je tak snížen průměr otáčení. Ve vysokých rychlostech dochází k souhlasnému natáčení přední a zadní nápravy, čímž je zlepšena citlivost řízení, jízdní dynamika a stabilita vozidla. Řízení všech kol umožňuje snadnější manévrování, sportovnější chování při jízdě a sebevědomé a komfortní řízení.

Servomechanické dovírání předních a / GZ2                                                                                                                            

zadních dveří

- komfortní a bezpečné dovírání dveří

- pomocí servomotoru dovře neúplně zavřené dveře

Tažné zařízení / 1D3                                                                                                                                                                         

- elektricky ovládaná kulová hlavice, ovládání tlačítkem v zavazadlovém prostoru

- stabilizace přívěsu pomocí systému ESC

- integrovaná elektrická zásuvka s otočným systémem

Variabilní hlavové opěrky vpředu / 5ZC                                                                                                                                     

- manuální nastavení hlavových opěrek v podélném a příčném směru

- nelze pro S sportovní sedadla

Vnější zpětná zrcátka elektricky sklopná / 6XL                                                                                                                        

- vyhřívaná, el. nastavitelná

- naklopení zrcátka spolujezdce při zpátečce

- automaticky zaclonitelná

- s pamětí

Zatmavená skla (Privacy) / QL5                                                                                                                                                    

- zatmavená postranní skla od B sloupku dál

- zatmavené zadní sklo

Popis

-     48V soustava

-     Adaptivní pneumatický podvozek Sport

-     Alarm vč. kontroly vnitřního prostoru

-     Asistent rozpoznání dopravních značek

-     Audi connect

-     Audi drive select efficiency

-     Audi Hold assist

-     Audi pre sense basic

-     Audi pre sense front

-     Audi virtual cockpit

-     Bezpečnostní šrouby kol s indikací

-     Bezrámové automaticky zatmavitelné

-     Boční a zadní okna z termoizolačního

-     Boční airbagy vpředu a hlavové airbagy

-     Čalounění stropu z černé tkaniny

-     Čelní airbag řidiče a spolujezdce

-     Čelní sklo z vrstveného termoizolačního

-     Dělicí síť výsuvná mezi zavazadlovým

-     Digitální příjem rádia

-     Elektricky ovládané dveře zavazadlového

-     Elektromechanické servořízení

-     Klíč s dálkovým ovládáním a funkcí

-     Klimatizace 2zónová automatická

-     Koberečky vpředu a vzadu

-     Kontrola nezapnutých bezpečnostních pásů

-     Kontrola tlaku v pneumatikách

-     Kryt hrany zavazadlového prostoru z

-     Kryty vnějších zpětných zrcátek v

-     Lékárnička a výstražný trojúhelník

-     MMI navigace plus s MMI touch response

-     Nádrž na AdBlue® o objemu 24 litrů

-     Náhradní dojezdové kolo

-     Nástupní hliníkové osvětlené prahové

-     Nekuřácké provedení

-     Ostřikovače světlometů

-     Ovládací prvky v hliníkové / černé

-     Označení modelu, výkonu a technologie

-     Paket lesklé optiky

-     Palivová nádrž o objemu 85 litrů

-     Parkovací kamera - zadní

-     Parkovací senzory vpředu a vzadu

-     Pedály a opěrka pro nohu z ušlechtilé

-     Plné lakování

-     Pohon všech kol quattro se samosvorným

-     Prodloužená záruka výrobce 4 roky

-     Provozní návod

-     Roleta zavazadlového prostoru

-     Sada nářadí a zvedák

-     Sedadla sportovní v kombinaci Alcantara

-     Sedadla sportovní vpředu

-     Sluneční clony

-     Start-stop systém

-     Střešní ližiny - eloxovaný hliník

-     Střešní spoiler vč. brzdového světla

-     Světlomety Matrix LED

-     Tempomat včetně omezovače rychlosti

-     Uchycení dětské sedačky ISOFIX a Top

-     Uchycení dětské sedačky ISOFIX pro

-     Upozornění na opuštění jízdního pruhu

-     Vyhřívání předních sedadel

 

 

Kontaktujte svého prodejce

Jan Velička, DiS.
Vedoucí prodeje vozů Audi
Tel.: +420 548 421 321
Mobil: +420 725 915 713
E-mail: jan.velicka@porsche.cz
Jakub Klíma
prodejce Audi
Tel.: 548 421 323
Mobil: 727 937 407
E-mail: jakub.klima@porsche.cz