Audi now. Prémiový operativní leasing pro podnikatele.

Nulová akontace, komplexní pojištění, předepsaný servis v ceně - to je operativní leasing Audi now.

 

Na pořízení vozu nepotřebujete žádné počáteční náklady. Vyberte si model podle svých představ a splácejte jeho pronájem každý měsíc fixními splátkami. Leasingová splátka je nákladovou položkou, a tedy plně daňově odečitatelná.

Po dobu nájmu má vůz zaplacené povinné ručení, havarijní pojištění a další služby zajišťující komplexní mobilitu.

Náklady spojené s předepsanou údržbou vozu (inspekční prohlídky a výměny oleje).

Jezděte stále v novém voze. Po třech/ čtyřech/ pěti letech leasingu stávající vůz vracíte a odjíždíte v novém modelu, který bude vyhovovat vašim aktuálním potřebám. Žádné starosti s administrativou a pozdějším prodejem vozidla.

 

 

Audi A4 Limuzína.

Chcete jezdit elegantním, nebo sportovním vozem? Pokud se nemůžete rozhodnout, je tu pro vás Audi A4 Limuzína. Dokonalý zástupce sportovně elegantního vozu nabízí tu správnou rovnováhu mezi dvěma pojetími designu a jízdy. Jeho profilové linie evokují solidnost, ale čelní výraz volá po vítězství. Interiér překypuje prostorem a nadchne kvalitou zpracování, a přitom pod pedálem čeká na povel 150 koní. Limuzínou Audi A4 můžete stejně dobře vyrazit na obchodní schůzku, jako ji protáhnout okreskami.

Standardní výbavu s MMI Radiem Plus či světelným a dešťovým senzorem rozšiřuje výbavový paket Gravity. V noci si tak budete moci svítit LED světlomety a cestu vám zpříjemní komfortní prvky, jako automatická 3zónová klimatizace nebo vyhřívání předních sedadel.

Operativní leasing pro podnikatele na model Audi A4 Limuzína obsahuje

> Pojištění odpovědnosti vozidla limit 100/100 mil. Kč (škoda na zdraví/majetku)
> Havarijní pojištění se spoluúčastí 10 %
> Asistence
Servis
> Nájezd 15 000 km/ročně

Manuál financování

Audi A4 Limuzína

35 TFSI 110kW

Automatická převodovka

 

 

 

 

 

Audi A6 Limuzína.

Audi A6 je limuzína s pohonem všech čtyř kol quattro, která v sobě spojuje stylovost, eleganci a sportovní charakter. Nejnovější generace, představená v roce 2018, reprezentuje současný vrcholný design vozů Audi. A to jak vytříbenými liniemi exteriéru, tak plně digitálním charakterem kabiny. Futuristická a stylově čistá palubní deska vás zaujme především dvěma dotykovými panely s haptickou odezvou pro ovládání palubních systémů a digitálním štítem Audi Virtual Cockpit. Díky konektivitě systému Audi connect můžete snadno řešit denní úkoly během jízdy, takže v cíli cesty se již můžete věnovat jiným věcem.

Výbavový paket Gravity, jímž je model pro Audi now vybaven, rozšiřuje základní výbavu o Audi Sound System s deseti reproduktory i o působivé světlomety Audi Matrix LED, s nimiž dostane vaše noční jízda novou dimenzi.

Operativní leasing pro podnikatele na model Audi A6 Limuzína obsahuje

> Pojištění odpovědnosti vozidla limit 100/100 mil. Kč (škoda na zdraví/majetku)
> Havarijní pojištění se spoluúčastí 10 %
> Asistence
Servis
> Nájezd 15 000 km/ročně

Manuál financování

Audi A6 Limuzína

40 TDI quattro 150kW

Automatická převodovka

  

Pro bližší informace nebo kalkulaci  financování jiného modelu neváhejte kontaktovat náš prodejní tým Audi.