Audi Q4 e-tron

Velkorysý interiér, nové technologické možnosti v čele s rozšířenou realitou, čisté designové linie - nové Audi Q4 přiváží nejmodernější elektromobilitu, se kterou bude radost měnit svět.

 

Nenechte se omezovat v myšlenkách ani v dojezdu s Audi Q4 e-tron. Udržte s pokrokem krok a zvolte si vlastní podobu budoucnosti. Díky dojezdu až 520 km získáte svobodu v prostoru i myšlenkách. 

Zavazadlový prostor Audi Q4 e-tron pak nabízí 520 litrů pro přepravu zavazadel a jiných věcí. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze jeho objem rozšířit až na 1 490 litrů.

Audi Q4 e-tron pohání elektromotor na zadní nápravě, který v případě nabízené varianty 35 dosáhne maximálního výkonu 125 kW. Společně s výborným podvozkem, tradičně lehkým a přesným ovládáním i vynikající aerodynamikou vozu se podílí na jízdních vlastnostech hodných prémiového elektromobilu. Baterie s kapacitou 55 kWh vystačí na velmi dlouhý dojezd a díky ultra rychlému nabíjení ji dostanete z pěti na 80 % kapacity za 38 minut.

Audi Q4 e-tron je standardně vybaveno 19" koly, LED světlomety vpředu i vzadu a bohatou palubní elektronikou. Těšit se můžete na infotainment MMI radio plus, Audi Sound system nebo připojení k internetu Audi connect. Váš vůz bude vybaven i paketem Gravity se systémy pro snažší parkování, smartphone nebo komfortní klimatizaci.

Progresivní interiér Audi Q4 e-tron silně zapůsobí technologickými inovacemi, sportovním charakterem a funkčností.

Díky své úžasné prostornosti se toto kompaktní elektrické SUV značky Audi stane Vaší první volbou a dokonalým společníkem na prázdninové cesty.

Jako první model značky je Q4 vybaveno prémiovým audiosystémem SONOS. O působivý poslechový zážitek, který Vás doslova pohltí, se stará deset vysoce výkonných reproduktorů včetně středového reproduktoru a subwooferu. Díky brilantní reprodukci výšek i hloubek a skutečně intenzivním basům hudba ve Vašem voze skutečně ožije.

Ovládací a zobrazovací jednotky v Audi Q4 e-tron působí současně jako designové prvky. Jako třetí úroveň interakce s vozem je k dispozici ovládání přirozenou řečí. Jestliže přidáte na přání dostupné služby a funkce z nabídky Audi connect, systém MMI Navigation získá na absolutní dokonalosti.

Progresivní technologii osvětlení působivě demonstruje možnost výběru ze čtyř světelných podpisů denních světel v kombinaci s dynamickou světelnou scénou.

Prostřednictvím mobilního a flexibilního nabíjecího systému e-tron v kompaktním provedení můžete svůj vůz v domácích podmínkách pohodlně nabíjet kdekoli bude mít přístup k elektrické zásuvce. Pro rychlejší nabíjení použijte kompatibilní průmyslové zásuvky.

 

Chcete využít značkového financování Audi now

Operativní leasing pro podnikatele na model Audi e-tron obsahuje

> Pojištění odpovědnosti vozidla limit 100/100 mil. Kč (škoda na zdraví/majetku)
> Havarijní pojištění se spoluúčastí 10 %
GAP
> Asistence
Servis
> Nájezd 10 000 km/ročně

Pro bližší informace kontaktujte náš prodejní tým. 

 

Galerie