Audi RS 6

Vůz stvořený pro život bez limitů: Audi RS 6 Avant!

 

Silné charisma: design exteriéru

Audi RS 6 Avant září mimo jiné také díky mnoha prvkům ve specifickém designovém provedení RS. O působivosti designu v provedení RS Vás okamžitě přesvědčí rozšiřující se karoserie a zvýrazněné lemy podběhů kol. Sportovní charakter vozu neomylně zdůrazňují jednodílná maska chladiče bez výrazného rámu, nárazníky v provedení RS a masivní krajní otvory sání vzduchu vpředu.

Audi RS 6 Avant - pohled zepředu
Od 3 373 900,- Kč 

 

Design interiéru v progresivním stylu


Do interiéru ve vysoce kvalitním provedení se promítá sportovní charakter Audi RS 6 Avant. Ve sportovních sedadlech RS s vysoce kvalitním čalouněním s diamantovým prošitím nebo s voštinovým prošíváním budete pevně a pohodlně usazeni, přičemž budete mít k dispozici moderní technologie dostupné prostřednictvím elegantního trojrozměrného panelu přístrojové desky orientované na řidiče. 

 

 

Jízdní zážitek „vše v jednom“

Podvozek Audi RS 6 Avant Vám umožní vsadit vše na jednu kartu, protože je standardně vybaven sportovním vzduchovým odpružením RS, které je vhodné pro jízdu až do rychlosti 305 km/h. Abyste si mohli plnými doušky vychutnávat různá jízdní prostředí, můžete si zvolit jízdní režim, který v závislosti na Vašich potřebách upřednostní například výkon nebo komfort pro jízdu na dlouhé vzdálenosti.

 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.