Čistě elektrické SUV kupé Volkswagen ID.5

Efektivita s elegantními tvary - to je nový model ID.5 - s výkonným elektrickým pohonem a siluetou, která se plynule svažuje k zadní partii. Moderní spojení SUV a kupé. ID.5 podporuje aktualizace Over-the-air a je tak připravené nově definovat elektrickou mobilitu.

 

 

Působivý design až do nejmenšího detailu

Elektromobil s vysokým výkonem, jenž je symbolem udržitelné mobility může vypadat velmi elegantně: Působivý design exteriéru nového modelu ID.5 na sebe přitahuje pohledy okolí. Okouzlí svými ladnými tvary, střechou lakovanou v černé barvě a designovými prvky ve stříbrné barvě. Dokonale tvarovaná volitelná 21" kola z lehké slitiny¹ pak jsou završením moderního stylu. Atletický design modelu kupé umocňuje zadní spoiler s přesahem. Plakety ID. na bocích a na zádi jej pak identifikují jako model, který je symbolem elektrické mobility.

 

Inteligentní nabíjení. Delší dojezdová vzdálenost

Elektrizujícímu výkonu nového modelu ID.5 byl podřízen každý jeho detail. Výsledkem excelentní aerodynamiky a velké kapacity baterie je velká dojezdová vzdálenost na jedno nabití; inteligentní řízení nabíjení se pak dokonale podřídí nárokům, které přináší každý den. Pohodlné nabíjení v domácích podmínkách zajistí nabíječka ID.Charger¹ (volitelná výbava) s nabíjecím výkonem až 11 kW. Efektivní využití energie lze dále zvýšit řízením času, kdy dochází k nabíjení baterie, případně využitím vlastní fotovoltaické elektrárny na střeše Vašeho domu. Mnoho veřejných nabíjecích stanic na čerpacích stanicích a na dálnicích nabízí také možnost rychlého nabíjení stejnosměrným proudem. Pomocí funkce rychlého nabíjení můžete za přibližně 30 minut dobít baterii vozu na úroveň, která výrazně prodlouží dojezdovou vzdálenost Vašeho vozu.

 

 

Prostor pro zážitky

Nechte se okouzlit velkým a inteligentně navrženým interiérem, který Vám poskytuje maximální komfort, jenž můžete vnímat svým zrakem i hmatem. Cestující na zadních místech modelu ID.5 mají dostatek místa nad hlavou, a to i navzdory svažující se linii střechy karoserie kupé. Ve voze tak může pohodlně cestovat až pět osob. V ohromném zavazadlovém prostoru přitom zbývá dostatek místa jejich zavazadla. Díky kombinaci progresivního designu s pokročilými technologiemi a intuitivnímu ovládání je moderní interiér modelu ID.5 prostorem pro inspirativní zážitky, které si můžete užít každým okamžikem Vaší cesty.

 

Prezentujte se v zářícím světle

Již při prvním pohledu zaujme nový model ID.5 skutečným highlightem - inovativním systémem IQ.LIGHT (na přání). Technologie LED Matrix použitá ve světlometech pak umožňuje jízdu s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by přitom docházelo k oslňování ostatních účastníků silničního provozu.¹ Mezi krásně modelovanými světlomety LED Matrix je umístěn elegantní světelný pás s centrálním logem Volkswagen. To, co působí dokonalým dojmem vpředu, nesmí chybět ani na zadní partii vozu. Součástí paketu jsou také volitelná 3D zadní světla s LED technologií s animovanými brzdovými světly a dynamickými směrovými světly, která se postupně plynule rozsvěcují a názorně ukazují směr odbočení.

 

Nebeské výhledy

Panoramatická prosklená střecha, jež se rozprostírá přes celou šíři vozu, je díky své ohromné ploše sama o sobě prvkem, který na sebe přitahuje pozornost. Ještě krásnější je však pohled z interiéru na oblohu. Příjemnou teplotu uvnitř vozu zajistí tónování skla střechy a sluneční roleta chránící před ostrými slunečními paprsky. Roletu je navíc možné pohodlně ovládat prostřednictvím hlasových pokynů - pro její odtažení ze střechy stačí jen říci: "Ahoj ID, ukaž mi hvězdy".

 

Tažné zařízení - pro všechny, kteří chtějí uvést věci do pohybu

Chcete si vzít s sebou vše, co budete potřebovat? Vaše ID.5 může být na přání vybaveno tažným zařízením, které lze vyklopit pomocí elektrického ovládání. Získáte tak navíc spoustu prostoru pro všechny výzvy, kterým musíte každý den čelit. Maximální hmotnost připojeného přívěsu může být až 750 kg (nebrzděného), resp. až 1 200 kg² (brzděného). S modelem ID.5 tak můžete odvézt mnoho věcí, jako např. přívěs pro transport koně nebo kajak. A potom, co tažné zařízení již není potřebné, jej lze několika jednoduchými úkony skrýt pod zadní nárazník.

 

Výbavová linie PRO - od 1.402.900,- Kč

 

 

 

Výbavová linie GTX - od 1.613.900,- Kč

 

 

Více informací o ID.5 najdete ZDE.

 

Máte dotazy nebo chcete nakonfigurovat Váš nový vůz? Použijte kontaktní formulář níže nebo kontaktujte naše prodejce

 

 

Galerie
1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.