Multivan 6.1 - klasika dotažená k dokonalosti

Dá se udělat něco dokonalého ještě lepším? Za pokus to stojí: Multivan 6.1 si důsledně zachovává silné stránky řady Multivan a servíruje mnoho dalších vychytávek! Byl vyvinut jako inovativní společník s nejmodernějším infotainmentem a nejmodernějšími asistenčním a bezpečnostními systémy řidiče při nezměněné nekompromisní multifunkčnosti. Robustní a prostorný Multivan 6.1: Všestranný vůz pro všechny, jejichž život je neustále v pohybu.

 

 

Zvýhodnění až 368.000 Kč.

 

Oblíbený Multivan 6.1 nyní pořídíte ve verzi s pohonem všech kol 4MOTION, automatickou převodovkou DSG a motorem 2.0 TDI o výkonu 150 kW (204k) ve verzi Comfortline již za 1.579.000 Kč, tedy se zvýhodněním 358.000 Kč. Ve verzi Highline je zvýhodnění ještě o 10.000 Kč vyšší.

 

Interiér 6.1

Budoucnost na očích: Vedle nového digitálního panelu přístrojů digital cockpit s uhlopříčkou 26 cm (10,25 palců) se pyšní interiér vozu Multivan 6.1 nemodernějšími možnostmi sériově nabízeného propojení prostřednictvím nejnovější generace modulárního Infotainment systému, včetně dotykové obrazovky s uhlopříčkou 23 cm (9,2 palců) ve středové konzole. Zvýšená pozice sezení a bederní opěrky nastavitelné ve 4 směrech (dodávané na přání) se postarají o vynikající pohodlí a četné odkládací přihrádky ve voze zase o přehledný pořádek.

 

Ukázka interiéru vozu VW Multivan 6.1

 

Digitální přístrojová deska

Tachometr budoucnosti: Na přání lze u varianty Comfortline vyměnit klasický ukazatel za digitální přístrojový štít Digital cockpit s uhlopříčkou 26 cm (10,25 palců) s vysokým rozlišením – u varianty Highline je dokonce součástí sériové výbavy. Inovativní sdružené přístroje nabízejí několik variant zobrazení a poskytují řidiči mnoho doplňujících informací např. z navigace, mobilního telefonu apod.

VW Multivan 6.1 - digitální přístrojová deska

 

Volkswagen We Connect1

Multivan 6.1 je sériově vybaven inovativními online funkcemi „We Connect“1, jakož i nejnovější generací „Modulární stavebnice Infotainment systému“. Na přání budete během své jízdy online. S aplikací „We Connect“1 Vás čekají vychytávky, díky nimž bude každá jízda ještě pohodlnější a bezpečnější. Ať s dopravními informacemi v reálném čase, aktualizacemi mapových podkladů nebo bezklíčovým přístupem k vozu prostřednictvím aplikace – Váš Multivan 6.1 je dokonale propojen. Dalece přesahuje možnosti tachometru s informacemi o rychlosti a palivové nádrži.

 

VW Multivan 6.1 - We Connect

 

Navigační systém Discover Pro

Je jedno, jestli chcete během jízdy telefonovat, potřebujete aktuální informace o dopravní situaci anebo si chcete prostě jen dopřát trochu zábavy: Volitelný a intuitivně ovládaný navigační systém „Discover Pro“ Vám nabízí, například s ovládáním pomocí gest, přístup k velkému výběru užitečných funkcí a přitom nenechá žádná přání nesplněná. Vy se tak dostanete bezpečně do cíle a ještě si přitom užijete vždy perfektní zábavy.

VW Multivan 6.1 - navigační systém Discover Pro

 

Výbavové linie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komfortní vychytávky 6.1

 

Udělejte si pohodlí ve voze Multivan 6.1: Bohatá a výrazně rozšířená sériová výbava i komfortní prvky mimořádné výbavy přispívají k nekomplikovanému ovládání na úrovni osobních automobilů. A tak si můžete každý den za volantem užívat v naprosté pohodě.

 

Elektromechanické řízení

S lehkostí v cíli

VW Multivan 6.1 - elektromechanické řízení

 

Elektromechanické řízení ve voze Multivan 6.1 Vám nabízí aktivní a adaptivní podporu téměř ve všech jízdních situacích. Inovativní koncept servořízení tvoří navíc základ pro nejmodernější asistenční systémy řidiče ve voze Multivan 6.1.

Nabídka sedadel

Telefonní rozhraní „Comfort“

 

Jízdní dynamika 6.1

Vysoce efektivní technologie motorů TDI ve voze Multivan 6.1 se vyznačuje výkonem, hnací silou a úsporným provozem. Perfektní volba, pokud jste hodně na cestách, a přesto si chcete užívat jízdní dynamiku na vysoké úrovni.

 

VW Transporter 6.1 - pohled do nákladového prostoru

 

Nové motory pro Multivan nabízejí nižší emise NO x i spotřebu paliva

Modelová řada T6.1přechází na novou generaci vznětových motorů TDI (EA288NutzMAR). Nově zkonstruovaný systém čištění výfukových plynů, uložený v blízkosti motoru, zajišťuje v kombinaci s dvojitým vstřikováním AdBlue v modelech Multivan, Transporter, Caravelle a California více než 50% snížení emisí NOx (testováno v reálném provozu podle zkušebního cyklu RDE) a v průměru o 0,5 litru na 100 kilometrů nižší spotřebu paliva. 

U agregátu BiTurbo, vybaveného navíc novou vstřikovací soustavou, která pracuje s tlakem 2500 barů, se podařilo zvýšit maximální výkon na 150 kW/204 k. 

 

 

Vysoký výkon, výborná trakce.

Multivan 6.1 je k dispozici s různými variantami motorů a převodovek. Volitelná dvouspojková převodovka (DSG) bez přerušení tažné síly je navíc obzvláště komfortní a úsporná. V kombinaci s nabízeným pohonem všech kol 4MOTION zajistí, že s Multivanem 6.1 svoji práci zvládnete všude, kde je třeba. 

VW Multivan 6.1 - motor

 


  Zaujal Vás Multivan 6.1? Chcete se dozvědět více, nebo rovnou objednat svůj vysněný vůz? Neváhejte kontaktovat naše prodejce.