Multivan 6.1 - klasika dotažená k dokonalosti

Všestranný vůz pro všechny, jejichž život je neustále v pohybu.

Dá se udělat něco dokonalého ještě lepším? Za pokus to stojí: Multivan 6.1 si důsledně zachovává silné stránky řady Multivan a servíruje mnoho dalších vychytávek! Byl vyvinut jako inovativní společník s nejmodernějším infotainmentem a nejmodernějšími asistenčním a bezpečnostními systémy řidiče při nezměněné nekompromisní multifunkčnosti. Robustní a prostorný Multivan 6.1: 

 

Zvýhodnění až 368.000 Kč.

Oblíbený Multivan 6.1 nyní pořídíte ve verzi s pohonem všech kol 4MOTION, automatickou převodovkou DSG a motorem 2.0 TDI o výkonu 150 kW (204k) ve verzi Comfortline již za 1.579.000 Kč, tedy se zvýhodněním 358.000 Kč. Ve verzi Highline je zvýhodnění ještě o 10.000 Kč vyšší.

 

Interiér 6.1

Budoucnost na očích: Vedle nového digitálního panelu přístrojů digital cockpit s uhlopříčkou 26 cm (10,25 palců) se pyšní interiér vozu Multivan 6.1 nemodernějšími možnostmi sériově nabízeného propojení prostřednictvím nejnovější generace modulárního Infotainment systému, včetně dotykové obrazovky s uhlopříčkou 23 cm (9,2 palců) ve středové konzole. Zvýšená pozice sezení a bederní opěrky nastavitelné ve 4 směrech (dodávané na přání) se postarají o vynikající pohodlí a četné odkládací přihrádky ve voze zase o přehledný pořádek.

VW T6: Úžitková ikona prichádza v šiestom vydaní. | ARAVER a.s.

 

Digitální přístrojová deska

Tachometr budoucnosti: Na přání lze u varianty Comfortline vyměnit klasický ukazatel za digitální přístrojový štít Digital cockpit s uhlopříčkou 26 cm (10,25 palců) s vysokým rozlišením – u varianty Highline je dokonce součástí sériové výbavy. Inovativní sdružené přístroje nabízejí několik variant zobrazení a poskytují řidiči mnoho doplňujících informací např. z navigace, mobilního telefonu apod.

Ukázka interiéru vozu VW Multivan 6.1

 

Volkswagen We Connect

Multivan 6.1 je sériově vybaven inovativními online funkcemi „We Connect, jakož i nejnovější generací „Modulární stavebnice Infotainment systému“. Na přání budete během své jízdy online. S aplikací „We Connect“1 Vás čekají vychytávky, díky nimž bude každá jízda ještě pohodlnější a bezpečnější. Ať s dopravními informacemi v reálném čase, aktualizacemi mapových podkladů nebo bezklíčovým přístupem k vozu prostřednictvím aplikace – Váš Multivan 6.1 je dokonale propojen. Dalece přesahuje možnosti tachometru s informacemi o rychlosti a palivové nádrži.

 

Nové motory pro Multivan nabízejí nižší emise NO x i spotřebu paliva

Modelová řada T6.1přechází na novou generaci vznětových motorů TDI (EA288NutzMAR). Nově zkonstruovaný systém čištění výfukových plynů, uložený v blízkosti motoru, zajišťuje v kombinaci s dvojitým vstřikováním AdBlue v modelech Multivan, Transporter, Caravelle a California více než 50% snížení emisí NOx (testováno v reálném provozu podle zkušebního cyklu RDE) a v průměru o 0,5 litru na 100 kilometrů nižší spotřebu paliva. 

 

Vysoký výkon, výborná trakce.

Multivan 6.1 je k dispozici s různými variantami motorů a převodovek. Volitelná dvouspojková převodovka (DSG) bez přerušení tažné síly je navíc obzvláště komfortní a úsporná. V kombinaci s nabízeným pohonem všech kol 4MOTION zajistí, že s Multivanem 6.1 svoji práci zvládnete všude, kde je třeba. 

 


  Zaujal Vás Multivan 6.1? 

Chcete se dozvědět více, nebo rovnou objednat svůj vysněný vůz?

 Neváhejte kontaktovat naše prodejce. 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.