Nové Audi Q5

26.01.2021 / Prodej / Audi / Porsche Brno
Zpět na výpis novinek

Nové, sportovně laděné a praktické Audi Q5 je tady! Nadchne Vás svým designem a sebevědomým charakterem. Jako první přináší technologii 3D OLED v zadních svítilnách, díky níž je možné si nastavit vlastní světelný podpis. K dispozici je také ve stylovém provedení Sportback se splývavou zádí.

Nové Audi Q5 je stylovým, sportovně laděným a spolehlivým společníkem pro každodenní cestování. Jeho dynamický vzhled byl doplněn novou světelnou animací , která potěší oko každého milovníka Audi. Koncová OLED světla jsou rozdělena na malé samostatně ovladatelné segmenty, které umožňují působivé světelné animace. Světelný podpis vozu se mění také v závislosti na zvoleném jízdním režimu. V případě, že se k Vaší Q5 zezadu přiblíží jiné vozidlo na vzdálenost kratší než 2 metry, se automaticky aktivují všechny světelné segmenty a upozorní tak na možné nebezpečí kolize. 

Vůz je standardně dodáván s pohonem quattro, který podporuje jeho mimořádné jízdní vlastnosti a skvělou jízdní dynamiku. Výška podvozku a tlumení vozu jsou regulovány elektronicky řízeným vzduchovým odpružením s plynule se přizpůsobujícím tlumicím systémem. Systém Audi drive select nabízí možnost upravit jízdní charakteristiku vozu výběrem z několika různých režimů.

Variabilitu vnitřního prostoru umožňuje nové opěradlo zadních sedadel, které je rozděleno na 3 samostatné části - podélně posuvné a sklopné do různých úhlů. 

Moderní navigační systém Vám usnadní život. Umožní Vám najít například čerpací stanice nebo parkovací garáže ve Vašem okolí a bude Vás spolehlivě informovat o dopravní situaci na trase. S navigací myAudi si mimo to můžete vyhledat požadovaný cíl a naplánovat trasu přímo ve Vašem chytrém telefonu. Po nastartování vozu jsou pak data plynule a pohodlně přenesena do palubního navigačního systému, kde navigace pokračuje. Po vystoupení z vozu převezme navigaci do cíle opět chytrý telefon, který Vás pěšky dovede až do úplného cíle.

 

S programem Audi now od Audi Financial Services můžete své nové Audi Q5 získat na operativní leasing za výhodnou měsíční splátku. 

Operativní leasing pro model Audi Q5 obsahuje:

> Pojištění odpovědnosti vozidla limit 100/100 mil. Kč (škoda na zdraví/majetku)
> Havarijní pojištění se spoluúčastí 10 %
GAP
> Asistence
Servis
> Nájezd 15 000 km/ročně

Manuál financování

 

Více k výbavovým stupňům Q5 zjistíte zde.

Potřebujete-li více informací o novém Audi Q5 nebo zjistit více o možnostech financování,  neváhejte kontaktovat naše prodejce

 

 

Galerie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace