Nové SUV kupé Volkswagen Taigo - již od 515 900,- Kč

Charakter. Každý den. Nové Taigo. Pro všechny, jež diktují své vlastní trendy. Pro všechny, kteří se nenechají ovlivnit, ale raději sami určují vývoj. Pro všechny, jež chtějí projevit nejenom styl, ale také charakter. A také pro všechny, pro které je každý den výjimečný.

 

Interiér

 

Digital Cockpit

Digital Cockpit Pro v modelu Taigo

 

V silničním provozu je nutné rychle získat přehled o důležitých věcech. Sériově dodávaný digitální panel přístrojové desky Digital Cockpit, jenž je vybaven barevným displejem s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 20,3 cm, Vám proto ukazuje klasické přístroje, jako je tachometr nebo počítadlo kilometrů. Panel Digital Cockpit Pro, jehož displej má délku úhlopříčky 26,04 cm, Vám navíc umožňuje individuální uspořádání zobrazených údajů podle Vašeho přání. Můžete si tak zvolit zobrazení informací asistenčních systémů nebo kombinaci zobrazení navigační mapy a informací o přehrávaném médiu - vše v působivé grafice a animacích.

Vnitřní prostor

Interiér modelu Taigo

 

Interiér nového vozu Taigo Vás srdečně přivítá. S vysoce kvalitní sériovou palubní deskou Soft Touch a ve výbavové linii Style na přání dokonce i s barevným dekorem. V prostoru zadních sedadel jsou k dispozici USB porty umístěné na zadní straně střední loketní opěrky, které umožňují nabíjení Vašich přístrojů. Rovněž multifunkční volant potažený kůží dokazuje, že v této kabině je vše podřízeno životnímu stylu založenému na připojení k datové síti.

Designový paket Vision Green

Designový paket Vision Green v modelu Taigo

 

Chtěli byste, aby uvnitř vozu bylo ještě více barvy? Díky designovému paketu Vision Green získá interiér svěží vzhled. Při nastoupení Vás vnitřek vozu přivítá světlou barvou Ceramique a stylovými dekory v zelené barvě Vision Green. Barevné ladění vnitřního prostoru harmonicky doplňují také potahy sedadel Tracks s dekorativními švy v zelené barvě.

Ambientní osvětlení

Ambientní osvětlení modelu Taigo

 

Ambientní osvětlení v bílé barvě, které je součástí sériové výbavy pro linie Style a R-Line, vytvoří v interiéru vozu útulnou atmosféru. Světelné zdroje nepřímého světla jsou integrovány do madel předních dveří, dekoračních lišt dveří a palubní desky. A abyste si co nejméně namáhali Vaše oči jsou volitelně pro linii Life a sériově pro linie Style a R-Line vpředu i vzadu k dispozici LED čtecí lampičky, stejně jako LED osvětlení prostoru pro nohy, které Vám při nastupování zajistí dobrý přehled.

Air Care Climatronic

Klimatizace Air Care Climatronic modelu Taigo

 

Spolucestujícím je příliš horko? A Vám je zase zima? Díky regulaci ve dvou zónách je možné nezávisle na sobě nastavit teplotu na místech řidiče i spolujezdce. Klimatizace Air Care Climatronic, která se dodává jako volitelná výbava pro linii Life a sériově pro Style a R-Line, má intuitivní ovládání a disponuje několika dalšími funkcemi. S klesající rychlostí jízdy se např. snižuje hlučnost jejích ventilátorů. A při použití ostřikovačů čelního skla nebo při zařazení zpátečky, dojde k automatickému přepnutí na vnitřní cirkulaci - nepříjemné pachy tak neproniknou do interiéru. Krátce řečeno: V novém voze Taigo je zajištěno dobré cestovní klima po všech stránkách.

Variabilní podlaha zavazadlového prostoru

Zavazadlový prostor modelu Taigo

 

I přes své kompaktní vnější rozměry poskytuje nové Taigo dostatek místa pro vše potřebné. Zavazadlový prostor nabízí objem až 440 litrů. Pokud potřebujete rovnou plochu v úrovni nákladové hrany, která značně usnadňuje nakládání i vykládání, lze variabilní podlahu umístit do horní polohy. Pod ní vznikne prostor pro uložení drobnějších věcí. Nebude Vám přitom překážet ani subwoofer* volitelného sound systému BeatsAudio™, který je vestavěný v prolisu pro rezervní kolo a umožňuje tak maximální využití místa.

 

Exteriér

 

R-Line

Taigo R-Line v barvě Červená Kings

 

Pro všechny milovníky sportovního vzhledu nabízí nové Taigo linii R-Line, která obsahuje jedinečné designové a komfortní prvky, jež vytvářejí výraznou kompozici, a to jak zvenku, tak i v interiéru.

 

Roof Pack

Taigo s Roof Pack

 

Nové Taigo představuje spojení kompaktních rozměrů a jedinečného designu. Jak přesně bude vypadat však určíte pouze Vy. Pro linii výbavy Style je na přání k dispozici také Roof Pack, jehož součástí jsou zatmavená skla zadních bočních oken i zadního okna, černá střecha a černě lakované kryty vnějších zpětných zrcátek. V linii R-Line je pak Roof Pack na sérii.

 

Designový paket Black Style

Taigo R-Line s paketem Black Style

 

Pro naše zákazníky, pro které je sportovní vzhled srdeční záležitostí, je pro linii R-Line k dispozici designový paket Black Style. Vaše nové Taigo tak získá 18" kola z lehké slitiny Misano*, trapézové clony a lišty na mřížce chladiče v barvě tak černé, jako noc. Celkový dojem harmonicky doplňují sériově dodávané černé kryty vnějších zpětných zrcátek a zatmavená skla zadních bočních oken i zadního okna.

 

Čelní partie

Taigo R-Line se světlomety IQ.LIGHT - LED Matrix

Linie výbavy R-Line

Taigo Style se světlomety IQ.LIGHT - LED Matrix

Linie výbavy Style

Sportovní a moderní design projevuje model Taigo již při prvním pohledu. Zajímavým detailem jsou stylové LED světelné lišty, které probíhají přes celou čelní partii až k logu Volkswagen a společně se světlomety IQ.LIGHT - LED Matrix* vytvářejí působivou světelnou signaturu. Po stranách nárazníku, který je široce protažený do stran, jsou integrovány mlhové světlomety.

 

Zadní partie

Zadní partie modelu Taigo

 

Velmi sportovním dojmem působí také splývavá zadní partie se svou moderní světelnou signaturou. Design vozu kupé podtrhují úzká tmavě červená zadní světla s průběžným světelným pásem a společně s výraznou hranou střechy a dynamickým zadním nárazníkem naznačují, že v novém voze Taigo spolehlivě ujedete realitě všedních dnů.

 

Světelná projekce

Světelná projekce modelu Taigo

 

Působivý vzhled zajistí také správné osvětlení. U nového modelu Taigo je součástí sériové výbavy také světlená projekce, která osvětluje povrch vozovky vedle automobilu. A abyste nejenom dobře dojeli do cíle, ale také bezpečně došli ke vchodovým dveřím Vašeho domu, osvětluje Taigo nástupní prostor a prostřednictvím funkcí Leaving home a Coming home také okolí vozu.

 

Komfort

 

App-Connect

Rozhraní App-Connect³,⁴ umožňuje komfortní využívání aplikací i obsahu uloženého v paměti Vašeho chytrého mobilního telefonu. Vybrané aplikace a datové soubory jsou přes rozhraní App-Connect přeneseny do Vašeho zorného pole na displej infotainment systému, jehož prostřednictvím je také lze pohodlně ovládat. Velmi snadno tak můžete přistupovat k hudbě, zprávám, navigačním mapám nebo audioknihám. Volkswagen přes rozhraní App-Connect podporuje tři komunikační standardy pro připojení chytrého mobilního telefonu k infotainment systému - Apple CarPlay™, Android Auto™ od společnosti Google a MirrorLink®. Využití rozhraní CarPlay™ a Android Auto™ společně s navigačním systémem Discover Media, resp. Discover Pro⁵ nebo s rádiem Ready 2 Discover⁶ je pak díky možnosti bezdrátového připojení velmi pohodlné.

Indukční nabíjení

Máte u sebe vždy nabíjecí kabel, když je baterie Vašeho chytrého mobilního telefonu vybitá? V novém voze Taigo vybaveném volitelným indukčním nabíjením na to už nemusíte myslet. Stačí, když Váš chytrý mobilní telefon umístíte do přední odkládací přihrádky, kde se jeho baterie začne na principu magnetické indukce nabíjet. Podmínkou je, že Váš telefon podporuje standard Qi.

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno v modelu Taigo

 

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s elektrickým ovládáním je detailem, který na sebe vždy přitahuje pozornost. Dodává se jako volitelná výbava. Jeho mimořádně velká prosklená plocha se rozprostírá přes celou šířku střechy. Ještě krásnější je však volný výhled na nebe z interiéru vozu a volná cesta pro sluneční paprsky i čerstvý vzduch. Kolik obojího bude, určíte Vy sami. Okno lze buď pouze vyklopit, nebo zcela otevřít. A když je někdy příliš jasno, pomůže tónování skla nebo vysoce kvalitní roleta*.

Keyless Access

Už nemusíte hledat klíček od vozu v kapse Vašich kalhot, saka ani v tašce. Jakmile jej máte u sebe a jste ve vzdálenosti do 1,5 metru od Vašeho vozu Taigo, jako magickým kouzlem se na Vaše přání automaticky* otevřou dveře vozu i dveře zavazadlového prostoru. Rovněž pro nastartování již nepotřebujete klíček od vozu - stačí k tomu pouhý stisk startovacího tlačítka. A v případě, že systém Keyless Access* někdy nefunguje, bude to asi tím, že klíček od vozu nemáte v kapse. Nenechali jste jej náhodou na stole v kuchyni?

Tažné zařízení

Potřebujete pro Vaše záliby rozměrné vybavení? Pro nové Taigo to není žádný problém. Tažné zařízení, které se dodává jako součást volitelné výbavy, je navržené pro vlečení nebrzděného přívěsu až do hmotnosti 650 kg a brzděného přívěsu až do hmotnosti 1200 kg.¹ A když tažné zařízení není právě potřebné, lze jej několika jednoduchými úkony demontovat a uložit do obalu, který je součástí jeho výbavy.

 

Akce na financování:

 

 

1) Vzorový příklad úvěru na vůz  Taigo Life 1,0 TSI 95 koní v ceně 515 900 Kč, splátka předem 154 770 Kč (30 %), výše úvěru 361 130 Kč, poplatky za uzavření a vedení smlouvy 0 Kč, celkové platby za úvěr 457 290 Kč, celkové platby za úvěr vč. pojištění  514 170 Kč, RPSN vč. pojištění 12 %, délka úvěru 60 měsíců, poslední nerovnoměrná splátka 154 770 Kč, měsíční splátka úvěru 5 042 Kč, měsíční splátka úvěru vč. pojištění 5 990 Kč, úroková sazba p. a. 7,235 %. Volkswagen Pojištění Basic obsahuje havarijní pojištění, povinné ručení (10% spoluúčast) s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000 Kč). Další parametry jsou: věk klienta 50 let a běžné použití vozu. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.

 

 

Zaujalo Vás Taigo? Neváhejte kontaktovat náš prodejní tým!