Využijte skvělé nabídky rodinného operativního leasingu na vozy Volkswagen. Náš operativní leasing Vám odlehčí od starostí!

 

Proč mít auto na "operák"? 

Protože servis, silniční asistenci 24/7 i pojištění řešíme za vás. Zatěžovat vás tak nebudou žádné pojistné smlouvy, karamboly na cestách ani servisní prohlídky. A s dalším nájmem ho klidně můžete vyměnit za nové. Větší, menší, s panoramatickou střechou … Zkrátka jak vám bude zrovna libo. 

 

Připravili jsme pro Vás vzorové konfigurace rodinných vozů a kalkulace operativního leasingu. Přesvědčte se o tom, jak snadné by bylo financovat a provozovat nový vůz přes operativní leasing. V případě Vašeho zájmu Vám rádi nakonfigurujeme vůz na míru, dle Vašich požadavků. 

Bude Vaším vysněným vozem revoluční Golf Variant nebo spolehlivý a pohodlný Passat Variant? Nebo Vás nadchne nejprodávanější SUV Tiguan? Početnější rodinu jistě osloví i prostorný a praktický Touran

Potřebujete další informace?  Neváhejte kontaktovat náš prodejní tým!

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.