Sezónní nabídka Audi

Vyrazte ven a užijte si sezonu s perfektně připraveným vozem v našem autorizovaném servisu Audi. Máme pro Vás odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou letních pneumatik s PneuGarancí. Využijte naše top servisní služby, objevte naši novou zákaznickou kartu MyCard a užijte si bez obav každou cestu. Go out!

 

Vše, co potřebujete pro Vaše výlety do přírody

 

Příčníky

Originálním základním nosičem Audi zvýšíte přepravní možnosti svého vozidla. Střešní nástavby, jako je nosič jízdních kol nebo střešní box lze namontovat rychle a jednoduše. Použitý materiál, jako například dosedací nožky, krytky a obložení, jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu. Mechanické díly jsou zhotoveny z velmi kvalitního, povrstveného ocelového plechu. Základní nosič je vybaven ochranným uzamykáním proti krádeži a je testován v souladu se systémem Audi City-Crash.  

8 840 Kč

Nosič jízdních kol

Nosič jízdních kol se skládá z eloxovaného hliníkového profilu, uzamykatelného držáku a disponuje inovativním otočným knoflíkem, který kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno. Pro stejnoměrné rozložení tlaku a pro ochranu rámu kola je držák rámu vybaven velkými, měkkými podložkami. Pro rámy jízdních kol až 100 mm (oválné 80 x 100 mm, kulaté 22–80 mm)

4 030 Kč

Příčníky & Nosič jízdních kol

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Sklopný nosič jízdních kol Audi pro závěsné zařízení nabízí místo pro bezpečnou přepravu 2 jízdních kol nebo elektrokol. V případě potřeby jej lze volitelně rozšířit na 3 jízdní kola. S vlastní hmotností pouhých 14 kg nepředstavuje montáž na vozidlo žádný problém.

18 170 KčNosič pro 2 kola
4 590 KčRozšíření pro 3. kolo
Nosič jízdních kol na tažné zařízení

 

 

Plastová vložka do zavazadlového prostoru

Ochrana zavazadlového prostoru na míru, omyvatelná a robustní. Zvýšený okraj chrání dno zavazadlového prostoru lépe před vyteklými kapalinami a znečištěním. K dispozici pro všechny modely.

2 860 Kč(pro Q8)
Plastová vložka do zavazadlového prostoru

 

Vyrazte na cesty s Vaším domácím mazlíčkem

 

Ochranná deka na zadní sedačky

Ochranná deka zadního prostoru vozu chrání před znečištěním i boční stěny a zadní dveře. Nehodí se pro sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy. Lze prát na 30 °C.

4 190 Kč

Ochranný popruh pro psy

Bezpečnostní pás s reflexními prvky, vhodné pro použití i mimo vozidlo. Vypolstrované přední popruhy pro větší komfort psa. K dispozici ve 4 velikostech.

od 1 990 Kč
 

Střešní box na lyže a zavazadla

 

 

 

Ochranná rohož na nákladovou hranu

Rychlá ochrana nárazníku. Jednoduše upevnit na háky zavazadlového prostoru a zabránit tak poškození při nakládání a vykládání. Slouží i pro psy jako ochrana před uklouznutím.

1 540 Kč

Ochranná rohož na nákladovou hranu

 

 

 

.

Kompletní nabídka originálního příslušenství, služeb a originálních dílů ZDE

 

Nabídka je platná do 30.9.2022