Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

ŠKODARozhodujete se pro designové úpravy vozu, nebo je pro vás důležitá snadná přeprava sportovního vybavení, či kladete důraz na bezpečnost a ochranu dětí v autosedačkách? ŠKODA Originální příslušenství vám vždy nabídne optimální řešení. Všechny produkty příslušenství se vyznačují vysokou, testy prověřenou kvalitou a stoprocentní kompatibilitou s vozy ŠKODA. Například veškeré přepravní systémy prošly testem City Crash Test. ŠKODA Originální střešní box tak musí vydržet zatížení až 12 G po dobu 80 ms. Pro úspěšné splnění tohoto testu je nutné, aby nedošlo k oddělení žádného z přepravních systémů. V tomto případě střešního nosiče nebo střešního boxu. 

Podívejte se na naši aktuální nabídku Originálního příslušenství ŠKODA:

>> střešní nosiče

>> nosiče kol

>> střešní boxy

Pneumatiky a kompletní kola

         Jízdní kola a doplňky

           


ŠKODA Dárkové předměty to jsou miniatury vozů, hračky, dětská odstrkovadla, jízdní kola, hodinky, cestovní zavazadla a kolekce oblečení. Pořiďte si třeba stylové tričko Monte Carlo, nebo cyklistický dres v barvách ŠKODA! Pamatujeme i na vaše zvířecí členy rodiny. V nabídce tak najdete bezpečnostní pásy pro psy nebo ochranné potahy sedadel. Zkrátka vše, na co si vzpomenete i o čem jste možná dosud nevěděli.

 

Zboží si můžete pphodlně z domova objednat přes E-shop a u nás pak vyzvednout (doprava zdarma). Dodání je většinou do druhého dne.

VSTUP DO E-SHOPU

Kontakt: Martin Dlouhý, 548 421 343, martin.dlouhy@porsche.cz