Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Půjčovna vozů Das RentAutoUžitkový vůz Volkswagen na den nebo až na měsíc

Originální půjčovna užitkových vozů Volkswagen pomůže zákazníkům vyřešit mobilitu ve výjimečných životních situacích, ať se jedná o svatbu, stěhování, dovolenou nebo sezónní výkyvy poptávky u podnikatelů. 

Komfortní, bezpečné a spolehlivé řešení krátkodobé mobility s vysokými nároky na užitné vlastnosti pomůže zákazníkům vyřešit mobilitu ve výjimečných životních situacích, ať se jedná o svatbu, stěhování, dovolenou nebo sezónní výkyvy poptávky u podnikatelů. 

Svůj vůz můžete bezpečně zaparkovat u nás a odjet na 1 až 30 dní v jednom ze tří nabízených užitkových vozů Volkswagen Transporter, Caravelle a Crafter.

Zákazník má k dispozici nové užitkové vozy ve stáří maximálně 7 měsíců, přičemž vybírat si může z rozmanitých variant pro přepravu nákladu a osob. Ve všech případech se mohou cestující těšit na komfortní a bezpečné cestování v pohodlném a prostorném interiéru, v jehož bohaté výbavě nechybí klimatizace, audiosystém a kompletní soubor nejmodernějších bezpečnostních prvků.

Transparentní služby za férové ceny jsou doplněny kvalitním pojištěním s nízkou spoluúčastí (5 % nebo 5000 Kč). Originální půjčovna užitkových vozů Volkswagen Das RentAuto nabízí pronájem vozidel na dobu 1 až 30 dní. Nabídka je rozdělena do dvou časových pásem, která se liší podmínkami pronájmu. Při pronájmu vozidla na 1 až 13 dní platí denní limit 500 km a celkový limit 3500 km. Pro delší pronájmy vozidla (14 až 30 dní) jsou stanoveny zvýhodněné sazby při zachování celkového limitu 3500 km. V obou případech je při překročení limitu ujetých kilometrů účtován navíc poplatek ve výši 4 Kč/km.

  • Transporter Kombi (od 1300 Kč/den) má až 9místný interiér s dostatkem místa pro zavazadla nebo náklad

  • Caravelle ( od 1500 Kč/den) je koncipován pro ještě komfortnější a stylovější přepravu až 8 osob ( 7+1)

  • Crafter (od 1300 Kč/den), který si hravě poradí s nákladem o objemu až 14 m3, Ve voze až 3 místa (2+1) a dlouhý rozvor

Veškeré detaily nalezne zájemce na stránce www.dasrentauto.cz.

V případě zájmu kontaktujte: 

Pavel Staněk
email: pavel.stanek@porsche.cz
 

Obchodní podmínky: ZDE