Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Akční nabídka filtrů pevných částicZpět na akce


Filtr pevných částic, takzvaný DPF filtr, významnou měrou přispívá k ekologicky šetrnému provozu moderních vozů s naftovým motorem. Filtr během provozu vozidla zachytává pevné částice a během takzvané regenerace dochází při teplotě okolo 500°C k jejich vypálení. Systém čištění spalin s DPF filtrem je vysoce účinné a také technicky sofistikované zařízení, jehož 100% funkčnost může kromě kvality tankovaných paliv, provozních podmínek a stylu jízdy ovlivňovat mnoho dalších faktorů.

Praxe ukazuje, že mnozí čeští motoristé provozují vozidla, jejichž filtr pevných částic je nefunkční či dokonce demontovaný. Oba přístupy jsou nejen v rozporu s legislativními pravidly pro provoz motorových vozidel na pozemních komunikacích, ale také znamenají vyšší míru znečišťování životního prostředí v České republice. 

DPF zbavuje výfukové plyny pevných částic, které vznikají při nedokonalém spalování nafty. Pevné částice jsou považovány za karcinogenní, proto stanovují emisní normy přísné limity pro jejich obsah ve výfukových plynech vznětových motorů. Kvalitní filtry pevných částic, používané ve vozech Volkswagen a ŠKODA, pracují s vysokou účinností a nevyžadují žádnou specifickou údržbu. 

Využijte akční nabídku výměny DPF filtru za zvýhodněné ceny.

Vybrat si můžete DPF filtry ze sortimentu ŠKODA Originálních dílů nebo pro automobily starší 4 let z palety ŠKODA Economy dílů.

A nebo ze sortomentu Volkswagen Originálních dílů a nebo nabídky z palety pro vozy starších 5 let Economy díly.

Objednávka do servisu online

 


Zpět na akce