Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Minibus CrafterDíky nízkým provozním nákladům je Volkswagen Crafter Bus ideálním řešením jak pro firmy svážející své zaměstnance na místo výkonu práce, cestovní kanceláře, dopravce, sportovní kluby, tak i pro menší obce či hotely, pro které je provoz velkého autobusu příliš nákladný. Mezi klienty Porsche Brno tak patří řada významných firem a institucí jako jsou například fotbalový klub 1. FC Brno nebo Velvyslanectví Ruské federace v České republice.

Minibus je nabízen v několika variantách podle obsaditelnosti a výbavy malokapacitního autobusu:

  •  nejmenší varianta je postavena na podvozku Volkswagen Crafter 35 s počtem míst k sezení pro 13 osob
  •  ostatní varianty jsou na podvozcích Volkswagen Crafter 50 s obsaditelností 17-20 sedících osob
  •  městský minibus s 13 sedícími a 14 stojícími pasažéry

Nespornou výhodou minibusu Volkswagen Crafter Bus je hustá servisní síť po celé Evropě včetně České republiky.

Profesionální zpracování

V základní výbavě tohoto minibusu  je :

  •  ABS, ESP, ASR
  •  airbag řidiče, elektrické ovládání oken, centrální zamykání s dálkovým ovládáním
  •  příprava pro rádio, digitální tachograf pro dva řidiče, elektronický imobilizér
  •  čalouněné sedačky, nosiče příručních zavazadel po obou stranách  nad cestujícími
  •  základní bezpečnostní výbava (lékárnička, výstražný trojúhelník, hasící přístroje atd.)

 

Interiér

Interiér minibusu je tvořen kazetovým látkovým obložením. Luxusní polohovatelná sedadla, s možností vysunutí do boku, poskytují cestujícím zvýšený komfort a pohodlí. Pro možnost zvětšení zavazadlového prostoru, jež je přístupný zadními dvoukřídlovými dveřmi, je možno zadní řady sedadel posunout či zcela sklopit.
Pro nástup do vozu se používají přední dveře spolujezdce nebo pravé  boční posuvní dveře, které je možno pro pohodlnější nástup doplnit elektrickým výsuvným schodkem.
Ventilaci vzduchu zajišťují střešní reverzní ventilátory s uzavíratelnými klapkami nebo výklopnými okny. Vytápění minibusu je řešeno druhým teplovodním výměníkem topení či nezávislým topením. Podlaha je vyrobena z vodovzdorné překližky a pokryta protiskluzovou krytinou ALTRO. U luxusních modelů je podlaha pod sedadly zvýšena a pokryta zátěžovým kobercem.

 

Pracoviště řidiče

Pro řidiče je připraveno ergonomické pracoviště, které mu díky optimální konstrukci a snadné obslužnosti, nabízí příjemný požitek z jízdy. Pro zabezpečení co největšího pohodlí řidiče je minibus osazen pneumatickým sedadlem, které zajišťuje osobám jakékoliv výšky uvolněnou jízdu. Větší variabilitu využití vnitřního prostoru kabiny zajišťuje také řadicí páka ve formě joysticku, zasazená přímo do středového panelu palubní desky.

 

Volitelná výbava

Zákazníci si mohou nechat vyrobit také minibus na míru přesně podle svých představ, potřeb a finančních možností. Záleží tak pouze na jejich rozhodnutí, zda zvolí pro svůj vůz doplňkovou výbavu jako například originální klimatizaci, přídavné nezávislé topení, speciální provedení sedadel, podestu pro lepší posed cestujících, kvalitní ozvučení a LCD monitory, tónovaná či dvojitá okna a nebo zavazadlový box.

 

Špičkové motory

Volkswagen Crafter Bus je nabízen s pětiválcovými vznětovými motory 2,5 TDI o výkonu 80 kW (109 k), 100 kW (136 k) a 120 kW (163 k), které řidičům zaručují dostatečný výkon v každé situaci. Maximální komfort a optimální jízdní vlastnosti doplňuje šestistupňová manuální převodovka, která zaručuje tichý chod motoru. Všechny nabízené motory vynikají také vysokým točivým momentem v nízkých otáčkách a nízkou spotřebou paliva.

Díky bohatě dimenzovanému brzdovému systému, do jehož okruhu je standardně zařazený elektronický stabilizační systém ESP a protiblokovací systém brzd ABS, splňuje minibus ty nejpřísnější nároky na bezpečnost jízdy. Stabilitu v zatáčkách navíc podporuje optimalizované zavěšení kol.

 

Kontakt: ZDE