Nové Audi Q8 SUV

Elegance, které neodoláte

Nejvyšší model SUV řady Q se nyní představuje v ještě elegantnější podobě. Jeho dokonalé proporce a čistota tvarů dokazují, že i výkonné sportovní SUV může mít vytříbený styl. Od charismatického výrazu sériových předních světlometů Matrix LED, přes svažující se střešní linii ve stylu luxusního kupé, až po efektní záď s příčným světelným pruhem. Mimořádně povedený design, společně s precizně zpracovaným interiérem a řadou komfortních technologií způsobí, že novému Audi Q8 SUV neodoláte.

 

Impozantní přítomnost

Nová metalická barva zlatá Sakhir⁴ ve spojení s paketem černé optiky s kruhy a logy Audi v černé barvě⁴ podtrhuje dokonale zformovanou kombinaci sportovnosti a elegance. Koncepce interiéru nabízí velkorysý prostor pro cestující a zavazadla.

Design a filozofie > Nové Q8 SUV > Q8 | Audi Česká republika
2 039 900,- Kč

Progresivita proměněná ve světlo

Díky HD Matrix LED předním světlometům4 a digitálním OLED zadním světlům4 máte na výběr ze čtyř párů světelných podpisů, které vytvářejí výraznou světelnou show. Zadní světla jsou vybavena detekcí přiblížení7, která aktivuje všechny segmenty OLED stojícího vozidla, jakmile se k němu přiblíží účastníci silničního provozu.

Audi Q8 50 TDI/210kW/S-line paket/keyless/Matrix světla | SilverCars

Multifunkční prostorový koncept

Prostorný interiér se zdá být ještě vzdušnější díky panoramatickému prosklenému střešnímu oknu4. Variabilní prostor můžete vytvořit pomocí posuvné třídílné zadní lavice plus4. Pro maximální ložný objem ji lze také zcela sklopit a získat zavazadlový prostor o objemu 1 755 litrů.

2023 Audi Q8 Interior | Green Audi

 

Pro více informací, klikněte zde. 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.