Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

O násS Porsche Brno jste v dobrých rukou

Porsche Brno, jež je součástí největšího prodejce nových vozů v České republice Porsche Inter Auto CZ, se řadí díky profesionálnímu přístupu a špičkovému zázemí mezi nejvýznamnější obchodníky s vozy Volkswagen, Audi a Škoda na Moravě. Za dobu své působnosti v moravské metropoli se stala vyhledávaným partnerem při nákupu i servisu vozů pro celou řadu zákazníků, od jednotlivců až po velké společnosti.  Vyškolený prodejní tým dokáže vždy najít optimální řešení nejen, co se týče výběru vozu, ale rovněž jeho financování, kompletního pojištění či přihlášení do evidence.

 

Největší servisní partner na Moravě

Kromě prodeje vozů Porsche Brno nabízí svým klientům také komplexní servisní a zákaznické služby. Každá ze značek má vlastní servisní oddělení. Vlastní dílny, jako klempírna či lakovna, jsou vybaveny těmi nejmodernějšími zařízeními, diagnostickými přístroji, nářadím a přípravky. Kvalitní servis je navíc podporován rozsáhlými sklady a zásobami náhradních dílů a příslušenství. Porsche Brno je také jediným autorizovaným servisním místem na Moravě pro vozy značky Porsche.

 

Partner pro firmy

Díky širokému rozsahu nabízených značek a služeb je Porsche Brno vyhledávaným partnerem pro celou řadu společností, pro něž prostřednictvím fleet specialistů zajišťuje správu vozového parku. Od roku 2003 pak nabízí svým zákazníkům také širokou škálu speciálních přestaveb užitkových vozidel Volkswagen na sanitární a pohřební vozy, minibusy nebo dílenské a odtahové automobily.

 

Postaráme se v každé situaci

Zajištění maximálního pohodlí a mobility klienta v každé situaci – to je hlavní snahou společnosti Porsche Brno. Zákazníci tak mohou být mobilní 24 hodin denně. Jako jeden z mála prodejců disponuje rozsáhlou flotilou náhradních vozů, jako i vlastní odtahovou službou. Komplexnost zákaznických služeb dokreslují další služby jako beauty servis, vlastní kavárna s denním tiskem či možnost bezdrátového připojení. 


 

 Naše služby:

  • Prodej nových vozů: Audi, VW osobní, VW užitková, Škoda, prodejní poradenství Porsche 
  • Prodej a výkup ojetých vozů Das WeltAuto
  • Přestavby užitkových vozů Volkswagen (sanitní, pohřební, dílenské, odtahové vozy, minibusy)
  • Autorizovaný servis VW, Škoda, Audi a Porsche
  • Sklad originálních dílů VW, Škoda, Audi a Porsche
  • Klempírna a lakovna
  • Mycí linka a beauty servis
  • Bezkonkurenční nabídka  pneumatik  a kompletních kol
  • Financování, pojištění a konzultace
  • Odtahová služba nonstop (602 562 696)

 

Všeobecné obchodní podmínky prací a oprav PIA CZ


 Pobočka je držitelem certifikátu ISO 9001:2000.

 


 

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

Praha 5, Vrchlického 31/18, PSČ 150 00
IČ: 47124652
Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 12939

 

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., odštěpný závod Brno

Brno, Řipská 13a, okres Brno-město, PSČ 627 00
o.z. je zapsán u Krajského soudu v Brně, oddíl A, vložka 18571
IČP:1003159575